Adana Temizlik Şirketimiz Adana’nın Tüm Noktalarında

Adana temizlik şirketleri sektöründe en güzel ve kaliteli hizmeti vermektedir. Bu amaç doğrultusunda gelişen teknolojilerini de hizmetlerine ekleyerek çalışmalarına devam etmektedir. Temizlik şirketleri ev temizliği, tadilat temizliği, villa temizliği, zemin temizliği, kristalize mermer temizliği gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ev temizliğinden evin boş ve dolu olmasına göre yapılan temizlik değişmektedir. Daireler, alanında uzman ekip tarafından hassasiyetle zeminden duvarlara, banyodan kapılara kadar ayrıntılı olarak temizlenir. Pencere camları ve cam olan vitrin gibi yerler bez kullanılmadan en ufak bir toz ve kir kalmasın diye özel aletlerle silinmektedir. Sadece pencerelerin çerçeveleri, dış kapı ve oda kapı pervazlarının temizliği bez ile yapılmaktadır. Adana temizlik şirketleri hijyenin çok daha önemli olduğu mutfak, tuvalet ve banyo fayans temizliğinde özel titizlik göstermektedir. Dairelerin zemin temizliğinde önce fırçalama işlemi yapılır. Fırçalama işleminden sonra vakum makinesi ile kirler temizlendikten sonra paspaslama işlemi yapılarak tamamlanır.

Adana Temizlik Şirketleri Tadilat ve Villa Temizliği

Tadilat temizliklerinde en önemli husus temizlik sıralamasının doğru yapılmasıdır. Yıkılmış, dağılmış, harç ve boya ile kirlenmiş olan yerlerin temizliği zor olmakla birlikte doğru planlama ve özel temizleme ürünleri ile pratik bir şekilde temizlenmektedir. Öncelikler tadilatın yapıldığı alandaki atıklar ve moloz yığınları profesyonel ekip tarafından toparlanarak atılır. Hiç tamirat olmamış gibi tertemiz olması için ortama özel etkili temizlik ürünler sürülerek bir miktar etkisini göstermesi için beklenir. Ürünler etkisini gösterdikten sonra mekân güzelce silinerek tadilat pisliğinden arındırılır. Adana temizlik şirketleri boş dolu çeşitli villaların temizliği de yapmaktadır. Villada cam, pencere, kapı, zemin, duvar, kapı önü, balkon, panjur, teras gibi birçok alanın temizliği yapılmaktadır. Yazlık bölgelerdeki villalar uzun zaman temizlenmediğinde rutubet oluşmaktadır. Bundan dolayı özellikle yazlık villaların belli aralıklarla özel makineler ile profesyonel temizlik şirketleri tarafından titizlikle temizlenerek havalandırılarak nemlenmenin önüne geçilmesi gerekir.

Adana Temizlik Şirketleri Zemin Temizliği ve Mermer Cilalama

Daire inşaatı bittikten sonra ilk iş zemindeki inşaat kalıntıları toplanarak alan temizliğe hazırlanır. Zemin temizleme makineleri ve cihazlarla zemin yıkanarak ilk etap tamamlanır. Daha sonra paspaslama yöntemiyle silinerek temizliği sağlanır. Adana temizlik şirketleri kullanılmakta olan dairelerin zemin temizliğinde öncelikle döşeli maddeye göre fırçalama yaparak kir ve pisliklerin çözülmesini sağlar. Ardından vakumlu makinelerle bu pislikler ve tozlar çekilerek zemin arındırılır. Paspasla temizlenen zemin kurulama sistemiyle parlak bir şekilde müşterilerin kullanıma sunulur. Zeminlerde parke döşeli olduğu gibi bazı yerlerde mermer veya farklı bir malzeme de kullanılmaktadır. Temizleme sırasında uzman ekipler zeminlere zarar vermeyecek ürünler kullanmaktadır. Mermer zeminlerin doğru temizlenmesi ve cilalanması özel eğitimle alınacak bir sertifikayla yapılmaktadır. Aşınmış yıpranmış olan mermerin cila ile yenilenmesi işlemi işin birkaç aşama uygulanır. Cila uygulanacak zeminde önce cila için genel temizlik, durulama ve kurulama işlemlerinden sonra cila uygulamasıyla zemin yenilenir.