Adana’da Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Adana En İyi Temizlik Şirketi

Adana Temizlik firması olarak, Çukurova, Seyhan, Yüreğir, Sarıçam ve diğer bölgeler olmak üzere tüm Adana’da her türlü temizlik hizmeti sağlamaktayız. Profesyonel kadrosu ve memnun müşteri portföyü ile siz değerli Adanalılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyar.
Sunduğumuz hizmetlerden bahsedecek olursak;

1-) İnşaat sonrası temizlik hizmetleri : Bu hizmet kapsamında; inşaatı yeni bitmiş ya da yeni geçecek olduğunuz boş dairelerin temizliği yapılmaktadır. Harç kalıntılarının giderilmesi, varsa moloz döküntülerinin dışarıya atılması, boya sonrası zemine damlayan boyaların temizliği, pvc etiketlerinin çıkartılması, mutfak , banyo, salon ve diğer odaların temizliği. Camların silinmesi ve içerisine eşya getirilerek içerisinde yaşanabilecek gerekli temizliğin yapılması

2-) Eşyalı ev temizliği hizmetleri: Bu hizmet kapsamında eşyalı evlerin temizliği yapılmaktadır. Evin dip bucak her tarafı temizlenmektedir. Mutfak dolaplarının silinmesi , camların temizlenmesi, salon, wc, banyo ve diğer bölümlerin temizliğinin sağlanması, bu konuda uzman bayan personellerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Evin boyutuna ve istenilen işin durumuna göre bayan sayımızı artırabilmekteyiz.

3-) Apartman Temizlik İşleri ve Günlük Çöp Alımı:  Her türlü bina, site vs çok katlı apartmanların temizliğini yapmaktayız. İster haftalık, ister 15 günlük periyodlarla apartmanlarınızın genel temizliği yapılmaktadır. Ayrıca günlük çöp alımı hizmetleri de sunmaktayız. Fiyatlarımız oldukça ekonomik olmakla birlikte , personellerimizin tamamı sigortalıdır.

Adana temizlik firmaları arasında önemli bir yeri olan şirketimiz  ile çalışmak ve bilgi için hemen bizimle iletişime geçerek en uygun fiyatları alabilirsiniz.